AVRUPA YAKASI SERVİSLERİMİZ
Digitürk İnternet Kampanyaları
Uydu Sistemleri Teknik Servisi
Avrupa Yakası D-Smart Bayileri
Avrupa Yakası D-Smart Bayileri
Dsmart Bayileri
Dsmart Bayileri
Dsmart Servisleri

D-Smart GO nedir?

D-Smart GO ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde D-Smart paketiniz dahilindeki zengin D-Smart içeriğine bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan erişim sağlayabilirsiniz.

D-Smart GO’yu kimler izleyebilir?

D-Smart GO’yu yalnızca D-Smart GO ek paketi sahibi D-Smart aboneleri izleyebilir.

D-Smart GO’da neler izleyebilirim?

Tv paketiniz kapsamındaki film, dizi, spor, canlı yayın, belgesel, çocuk içeriklerine D-Smart GO ’dan ulaşabilirsiniz.

D-Smart GO’ya uydu alıcısı üzerinden nasıl erişebilirim?

GO’ya televizyonunuzdan erişim sağlamak için ethernet kablosunun bir ucunu D-Smart uydu alıcınıza diğer ucunu internet modemine bağlayın. kumandanızda GO tuşuna basıp GO’ya giriş yapabilirsiniz.

Avrupa Yakası D-Smart Bayileri

2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformları arasında yer almaktadır. İçerik ve servislerini yeni dinamikler doğrultusunda sürekli geliştiren D-Smart, HD yayın yapan kanalları ile abonelerine dijital içerik hizmeti sunmaktadır.

D-Smart sayesinde ses ve görüntü dijital yayın kalitesi ile kullanıcılara ulaştırılır. D-Smart, TV yayıncılarının sunmuş olduğu yayınların kalitesini değiştirmeden, bozmadan, sıkıştırmadan size ulaştırır.

D-Smart’ın HD kalitesiyle sunduğu zengin içerikli TV paketlerine abone olmak için www.dsmart.com.tr adresini ziyaret edebilir, 0216 212 09 26 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir veya size en yakın D-Smart bayisine uğrayabilirsiniz.

Avrupa Yakası D-Smart Bayileri Bilgileri Burada
Avrupa Yakası D-Smart Bayileri İletişim