Avrupa Yakası D-Smart Bayileri - Dsmart Avrupa Yakası Servisleri
Dsmart Bayileri
M E N Ü ve SAYFALAR

D-Smart İnternet Kampanyaları
D-Smart Sade internet Kampanyaları sürekli olarak güncellenen, gün geçtikçe yeni paket yapıları ve kanal içerikleriyle değişim göstermektedir. Dsmart kampanyalarını takip etmek ve gelişen paket yapısıyla içerik bilgilerini bu siteden takip edebilirsiniz. D-Smart kampanya bilgileri HD, HD+plus ve D-Fix Teknolojik ürünlerle birlikte sunulmaktadır. Dsmart internet kampanyaları hakında güncel bilgilere buradan ulaşabilir,isteğe bağlı olarak sadece internet veya dsmartla birlikte internet kampanyalarını araştırabilirsiniz.İnternet kampanyaları..limitsiz ve limitli olarak sunulmaktadır; ayrıca fiber alt yapısı bulunan site veya binalarda lmitsiz veya limitli olarak fiber internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilir kullanacağınız özelliğe göre fiber internete veya dsmart hd ile birlikte fiber internet başvurusunda bulunabilirsiniz. D-Smart kampanyalari paketlerle birlikte sunulmakta ve çeşitli seçeneklerle kampanya bilgileri güncellenmektedir. Yalın internet kampanyalarını’da buradan inceleyebilirsiniz, yalın internet sabit telefon hattına gerek duymayan sadece internet kullanımı için aktifleştirilen data hattıdır (superonline fiber alt yapısı bulunan bölgelerde yalın internete gerek kalmaz) Dsmart kampanyaları 11 aylık veya 14 aylık sabit ücretlerle sunulmakta ve taahhut süresi boyunca üye olunan paket ve internet ücretleri sabit kalır. Dsmart internet kampanyaları ile birlikte üyeliklerde dsmart’a ayrı internete ayrı fatura gelmez dsmart tv yayınları ve internet faturası tek faturada gelir ve böylece fatura karmaşası yaşanmaz. D-Fix (cam modül) le dsmart paketleriyle birlikte kampanyaları inceleyebilir, isterseniz sadece d-fix veya dfix le birlikte internet başvurusu yapabilirsiniz. Bu web sitesi üzerinden yapılan dsmart, dsmart internet başvuruları aynı gün içinde aktivasyonları yapılmakta ve kurulum ekiplerine yönlendirilmekte, mümkün olan en kısa sürede kurulum yapılmakta aktivasyonu gerçekleştirilerek üyelik aktifleştirilmektedir.

D-Smart WEB TV (GO)
Hayatımızın her noktasında akıllı telefon, tablet, notebook gibi mobil cihazları kullanıyoruz. Bu durum TV izlemelerinde D-smart Go paketi ile avantaja dönüştürülüyor. Bu paket sayesinde yolda, işte, yemekte, nerede olursanız olun rahatça mobil cihazınızdan TV izleme olanağını size sağlıyor. Bu sayede; sürekli izlediğiniz diziyi, bir gişe rekortmeni filmi, kaçırmamış oluyorsunuz.

Avrupa Yakası Dsmart Bayilerii Adresleri
Avrupa Yakası Dsmart Bayileri Mail Adresleri
Avrupa Yakası Dsmart Bayileri İletişim Bilgileri

Avrupa Yakası D-Smart Bayileri

Avrupa Yakası D-Smart Bayileri

  • D-Smart GO Nedir?

    D-Smart GO internet üzerinden TV izleyebileceğiniz bir servistir. D-Smart Go Özeliği Cep Telefonu, Tablet, Bilgisayar ve Smart Tv lerde Kullanılabilmektedir

  • D-Smart GO’da neler izleyebilirim?

    D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan TV kanallarını izleyebilirsiniz. En sevdiğiniz filmleri, tüm dünyada ses getiren dizileri, birbirinden heyecanlı maçları, vahşi yaşamı evinize getiren belgeselleri, haber, yemek, çocuk, müzik programlarını istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

    D-Smart GO’da sahip olduğunuz paket dahilindeki içerikleri izleyebilirsiniz. D-Smart GO paket detaylarına www.dsmartgo.com.tr/paketler adresinden ulaşabilirsiniz.

    D-Smart TV Kampanyaları Burada

D-Smart Mega Paket Paketi Kampanyası Başvuru

Avrupa Yakası D-Smart Bayileri

D-Smart
TELEFON ET