Dsmart Abonelik İptali

Dsmart Abonelik İptali

Dsmart Abonelik İptali Nasıl Yapılır

  1. adım: D-Smart müşteri hizmetlerini arayıp aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizi söyleyip iptal işlemini başlatın.
  2. adım: d smart iptal fax numarası: Müşteri temsilcisi size fax çekmeniz gerektiğini söyleyecektir. Yazının sonunda verdiğim faxı kendi bilgilerinizle doldurup dilekçenizi d smart iptal fax numarası 0212 478 03 33 ‘e faxlayın. Faxın hemen ardından dsmart “Yazılı talebiniz alınmıştır.” diye bir mesaj gönderecek. (Güncel fax numarasını müşteri hizmetlerinden öğrenin.)
  3. adım: 1 hafta sonra telefona bir mesaj daha gelecek. “Abonelik sözleşmenizin feshedildi, cihazını en yakın D-Smart bayisine iade edin.” Son olarak cihazınızı en yakın d-smart bayisine teslim edin.
Digitürk İnternet Kampanyaları
Uydu Sistemleri Teknik Servisi
Dsmart Bayileri
Dsmart Bayileri
Dsmart Bayileri
Dsmart Bayileri

Dsmart Abonelik İptali

Yeni D-Smar Kampanyalarını Buradan Takip Edebilir Yeniden Başvuruda Bulunabiirsiniz.

Anadolu Yakası D-Smart İade Edebileceğiniz Adresler Burada

D-Smart İnternet Kampanyaları

D-Smart Sade internet Kampanyaları sürekli olarak güncellenen, gün geçtikçe yeni paket yapıları ve kanal içerikleriyle değişim göstermektedir. Dsmart kampanyalarını takip etmek ve gelişen paket yapısıyla içerik bilgilerini bu siteden takip edebilirsiniz.

D-Smart kampanya bilgileri HD, HD+plus ve D-Fix Teknolojik ürünlerle birlikte sunulmaktadır. Dsmart internet kampanyaları hakında güncel bilgilere buradan ulaşabilir,isteğe bağlı olarak sadece internet veya dsmartla birlikte internet kampanyalarını araştırabilirsiniz.İnternet kampanyaları..limitsiz ve limitli olarak sunulmaktadır; ayrıca fiber alt yapısı bulunan site veya binalarda lmitsiz veya limitli olarak fiber internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilir kullanacağınız özelliğe göre fiber internete veya dsmart hd ile birlikte fiber internet başvurusunda bulunabilirsiniz. D-Smart kampanyalari paketlerle birlikte sunulmakta ve çeşitli seçeneklerle kampanya bilgileri güncellenmektedir. Yalın internet kampanyalarını’da buradan inceleyebilirsiniz, yalın internet sabit telefon hattına gerek duymayan sadece internet kullanımı için aktifleştirilen data hattıdır (superonline fiber alt yapısı bulunan bölgelerde yalın internete gerek kalmaz) Dsmart kampanyaları 12 aylık veya 24 aylık sabit ücretlerle sunulmakta ve taahhut süresi boyunca üye olunan paket ve internet ücretleri sabit kalır.

Dsmart internet kampanyaları ile birlikte üyeliklerde dsmart’a ayrı internete ayrı fatura gelmez dsmart tv yayınları ve internet faturası tek faturada gelir ve böylece fatura karmaşası yaşanmaz. D-Fix (cam modül) le dsmart paketleriyle birlikte kampanyaları inceleyebilir, isterseniz sadece d-fix veya dfix le birlikte internet başvurusu yapabilirsiniz. Bu web sitesi üzerinden yapılan dsmart, dsmart internet başvuruları aynı gün içinde aktivasyonları yapılmakta ve kurulum ekiplerine yönlendirilmekte, mümkün olan en kısa sürede kurulum yapılmakta aktivasyonu gerçekleştirilerek üyelik aktifleştirilmektedir.

 

D-Smart Kanalları:

D smart dijital yayın paketlerinde tematik kanalları bulunduruyor. HD yayın yapan yüzlerce farklı kanal seçeneği bulunuyor. Bunun yanı sıra tüm ulusal kanlar ve Türksat uydu ile yayın yapan tüm yerli ve yabancı yüzlerce hd tv kanalı izleme fırsatınız oluyor. Başlıca sinema kanalları Movie Smart genel isim altında Premium, Platin, Gold, Action, Family, Türk ve birçok sinema kanalları bulunuyor. Diziler, belgeseller, spor kanalları, müzik kanalları bu kanal seçenekleri içinde yer buluyor. Televizyonunuz ile bu kanalları izlerken sinema yada stadyum ortamını evinizin salonuna getirmiş olacaksınız ayrıca D-Smart Belgesel Kanallarını HD katileinde evinize taşıyarak doğal tabiat ortamını hiss edebilirsiniz Dsmart ile size aileniz ile daha keyifli seyirler sağlamış olacaktır.

D-Smart Paketleri:

D-smart ile 5 temel paket ile 3 ek paket seçimi yaparak TV izlemelerini isteklerinize göre yönlendirebilirsiniz. Bu paketler, kişilerin isteklerine uygun kanal seçeneklerini bir arada tutarak farklı kanallar ile zaman kaybetmeden ilgi alanlarına hitap eden kanallara daha rahat geçişe olanak tanıyor. Dsmart paketleri bütçenizi etkilemeden belgesel, çocuk, müzik, sinema ve spor kanallarını izlemek isteyenlere yönelik aile , aile-spor, sinema-dizi, sinema-dizi-spor, mega paketleriyle yerli yada yabancı ödüllü diziler, ödüllü filmler ve daha bir çok benzersiz hd içerikle D-Smart Paketleri.

D-Smart Kampanyaları

Birbirinden avantajlı D-smart kampanyaları sürekli güncellenerek kampanyayı takip edenler, daha uygun fiyatlar ile abonelik yaptırma olanağına her zaman kavuşabilir. En çarpıcı kampanya olarak D-smart TV keyfi ile interneti bir arada sunan kampanyalardır.

D-Smart İnternet

Sadece dijital TV yayıncılığında olmadığını gösteren D-smart, internet altyapısında da en iyi seçenekleri müşterilerine getirdi. Özellikle TV hizmetleri ile internet hizmetlerini birleştirerek müşterilerine büyük kolaylık getirdi. Hızlı internet için fiber alt yapısını tercih ettiğinizde D-Smart İnternet farkını daha iyi hissedeceksiniz. Limitsiz ADSL yada fiber bağlantı seçeneklerini de TV paketleri ile sunması daha cazip hale getiriyor.

D-Smart WEB TV (GO)

Hayatımızın her noktasında akıllı telefon, tablet, notebook gibi mobil cihazları kullanıyoruz. Bu durum TV izlemelerinde D-smart Go paketi ile avantaja dönüştürülüyor. Bu paket sayesinde yolda, işte, yemekte, nerede olursanız olun rahatça mobil cihazınızdan TV izleme olanağını size sağlıyor. Bu sayede; sürekli izlediğiniz diziyi, bir gişe rekortmeni filmi, kaçırmamış oluyorsunuz.

Dsmart Abonelik İptali
Dsmart İade Alan Bayiler
Dsmart İade Nereye Yapılır

Dsmart Abonelik İptali Nasıl Yapılır