Dsmart Bayileri | Dsmart İnternet Başvurusu | Dsmart İptal Etme
Dsmart Bayileri
M E N Ü ve SAYFALAR

Anadolu Yakası D-Smart Bayi İletişim Bilgileri .

Ataşehir Beykoz Çekmeköy Kadıköy
Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe
Sultanbeyli Tuzla Ümraniye Üsküdar

Yandaki Talep Formu İle Bizimle İletişime Geçebilirsiniz .

Ekiplerimiz Size Aynı Gün İçinde Dönüş Sağlayacak.


D-Smart GO nedir?
D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan istediğiniz zaman istediğiniz yerde D-Smart paketiniz dahilindeki zengin D-Smart içeriğine televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan erişim sağlayabilirsiniz. Video anlatım için D-Smart GO’yu kimler izleyebilir? D-Smart GO’yu yalnızca D-Smart GO ek paketi sahibi D-Smart aboneleri izleyebilir. D-Smart GO’da neler izleyebilirim? D-Smart TV paketiniz kapsamındaki film, dizi, spor, canlı yayın, belgesel, çocuk içeriklerine D-Smart GO ’dan ulaşabilirsiniz. D-Smart GO’ya uydu alıcısı üzerinden nasıl erişebilirim? D-Smart GO’ya televizyonunuzdan erişim sağlamak için ethernet kablosunun bir ucunu D-Smart uydu alıcınıza diğer ucunu internet hizmeti alınan modeme bağlayın. D-Smart kumandanızda yer alan GO tuşuna basıp D-Smart GO’ya giriş yapabilirsiniz.

D-Smart Aboneliğinizi 3 Adımda İptal Ettirin!

D-Smart GO nedir?
D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan istediğiniz zaman istediğiniz yerde D-Smart paketiniz dahilindeki zengin D-Smart içeriğine televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan erişim sağlayabilirsiniz. Video anlatım içinD-Smart GO’yu kimler izleyebilir?D-Smart GO’yu yalnızca D-Smart GO ek paketi sahibi D-Smart aboneleri izleyebilir. D-Smart GO’da neler izleyebilirim?D-Smart TV paketiniz kapsamındaki film, dizi, spor, canlı yayın, belgesel, çocuk içeriklerine D-Smart GO ’dan ulaşabilirsiniz.D-Smart GO’ya uydu alıcısı üzerinden nasıl erişebilirim?D-Smart GO’ya televizyonunuzdan erişim sağlamak için ethernet kablosunun bir ucunu D-Smart uydu alıcınıza diğer ucunu internet hizmeti alınan modeme bağlayın. D-Smart kumandanızda yer alan GO tuşuna basıp D-Smart GO’ya giriş yapabilirsiniz.

Dsmart Bayileri

  1. adım: D-Smart müşteri hizmetlerini arayıp aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizi söyleyip iptal işlemini başlatın.
  2. adım: d smart iptal fax numarası: Müşteri temsilcisi size fax çekmeniz gerektiğini söyleyecektir. Yazının sonunda verdiğim faxı kendi bilgilerinizle doldurup dilekçenizi d smart iptal fax numarası 0212 478 03 33 ‘e faxlayın. Faxın hemen ardından dsmart “Yazılı talebiniz alınmıştır.” diye bir mesaj gönderecek. (Güncel fax numarasını müşteri hizmetlerinden öğrenin.)
  3. adım: 1 hafta sonra telefona bir mesaj daha gelecek. “Abonelik sözleşmenizin feshedildi, cihazını en yakın D-Smart bayisine iade edin.” Son olarak cihazınızı en yakın d-smart bayisine teslim edin. İşte hepsi bu kadar. Çile çekmeye gerek yok…
D-Smart
TELEFON ET