A-Teknik Servisi  servisbasvuru.net@gmail.com

  (0216 212 09 26)

  (0552 703 23 45)

  Dsmart Bayileri ve Dsmart Servisleri

  Digitürk Kampanyaları

  Dsmart Servis İletişim

  Uydu Servisleri

  Dsmart Servis İletişim

  D-Smart Aboneliğinizi 3 Adımda İptal Ettirin!

  D-Smart GO nedir?
  D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan istediğiniz zaman istediğiniz yerde D-Smart paketiniz dahilindeki zengin D-Smart içeriğine televizyonunuzdan, bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan erişim sağlayabilirsiniz. Video anlatım içinD-Smart GO’yu kimler izleyebilir?D-Smart GO’yu yalnızca D-Smart GO ek paketi sahibi D-Smart aboneleri izleyebilir. D-Smart GO’da neler izleyebilirim?D-Smart TV paketiniz kapsamındaki film, dizi, spor, canlı yayın, belgesel, çocuk içeriklerine D-Smart GO ’dan ulaşabilirsiniz.D-Smart GO’ya uydu alıcısı üzerinden nasıl erişebilirim?D-Smart GO’ya televizyonunuzdan erişim sağlamak için ethernet kablosunun bir ucunu D-Smart uydu alıcınıza diğer ucunu internet hizmeti alınan modeme bağlayın. D-Smart kumandanızda yer alan GO tuşuna basıp D-Smart GO’ya giriş yapabilirsiniz.

  Dsmart Bayileri

  1. adım: D-Smart müşteri hizmetlerini arayıp aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizi söyleyip iptal işlemini başlatın.
  2. adım: d smart iptal fax numarası: Müşteri temsilcisi size fax çekmeniz gerektiğini söyleyecektir. Yazının sonunda verdiğim faxı kendi bilgilerinizle doldurup dilekçenizi d smart iptal fax numarası 0212 478 03 33 ‘e faxlayın. Faxın hemen ardından dsmart “Yazılı talebiniz alınmıştır.” diye bir mesaj gönderecek. (Güncel fax numarasını müşteri hizmetlerinden öğrenin.)
  3. adım: 1 hafta sonra telefona bir mesaj daha gelecek. “Abonelik sözleşmenizin feshedildi, cihazını en yakın D-Smart bayisine iade edin.” Son olarak cihazınızı en yakın d-smart bayisine teslim edin. İşte hepsi bu kadar

  Dsmart Bayileri