Bahçelievler Dsmart Bayi
Bahçelievler Dsmart Bayi

Bahçelievler Dsmart Bayi üyelik Başvuru Hizmetleri
Bahçelievler Dsmart olarak verdiğimiz hizmetler; Dsmart Tv Platform başvuru hizmetleri, Dsmart internet üyelik başvurusu, Dsmart Tv ile birlikte internet abonelik başvuruları ve Ticari Dsmart üyelik başvuruları kampanyalar hakkında bilgi almak için 0216 212 09 26 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.
Diğer bir iletişim seçeneği olarakta yandaki iletişim formuyla taleplerinizi online olarak iletebilirsiniz.
Bahçelievler Dsmart Bayisine abonelik veya Dsmart satın alma ile ilgili taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Bahçelievler Dsmart bayisine dsmart fiber internet başvurusunda bulunabilirsiniz. Dsmart ve Dsmart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabilir, üstelik Dsmart internet kampanyasında D-smart ve Dsmart interneti – internet fiyatına alabilirsiniz. Smart city alt yapısı bulunan siteler Dsmart ve Dsmart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. Bahçelievler Dsmart Bayi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari dsmart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.Arnavutköt ilçesine ait bütün semtlere abonelik başvuru ile ilgili hizmet verilmektedir.
D-Smart WEB TV (GO)
Hayatımızın her noktasında akıllı telefon, tablet, notebook gibi mobil cihazları kullanıyoruz. Bu durum TV izlemelerinde D-smart Go paketi ile avantaja dönüştürülüyor. Bu paket sayesinde yolda, işte, yemekte, nerede olursanız olun rahatça mobil cihazınızdan TV izleme olanağını size sağlıyor. Bu sayede; sürekli izlediğiniz diziyi, bir gişe rekortmeni filmi, kaçırmamış oluyorsunuz.

Avcılar Dsmart Bayi


  • Dsmart Üyelik Başvuru
  • Dsmart İnternet Başvuru
  • Dsmart Paketleri Başvuru
  • Dsmart İşyeri Üyelik Başvuru
  • Dsmart Ticari
  • İnternet + Tv Başvurusu
  • Dsmart Tv Kampanyaları
  • Dsmart Bakım & Onarım
  FAYDALI SİTELER
  1. Uydu Servisleri Sitesi
  2. Su Arıtma Sistemleri Sitesi
  3. Marangozcu Abi
  4. Ucuz İnternet Kampanyalar
  5. Digitürk Kampanyaları
  6. Anadolu Yakası Dsmart Bayileri