ANADOLU YAKASI SERVİSLERİMİZ
Dsmart Anadolu Yakası
Dsmart Anadolu Yakası
Dsmart Anadolu Yakası
Dsmart Anadolu Yakası
Digitürk İnternet Kampanyaları
Uydu Sistemleri Teknik Servisi
Dsmart Servisleri

D-Smart GO nedir?

D-Smart GO ile istediğiniz zaman istediğiniz yerde D-Smart paketiniz dahilindeki zengin D-Smart içeriğine bilgisayarınızdan, tabletinizden veya cep telefonunuzdan erişim sağlayabilirsiniz.

D-Smart GO’yu kimler izleyebilir?

D-Smart GO’yu yalnızca D-Smart GO ek paketi sahibi D-Smart aboneleri izleyebilir.

D-Smart GO’da neler izleyebilirim?

Tv paketiniz kapsamındaki film, dizi, spor, canlı yayın, belgesel, çocuk içeriklerine D-Smart GO ’dan ulaşabilirsiniz.

D-Smart GO’ya uydu alıcısı üzerinden nasıl erişebilirim?

GO’ya televizyonunuzdan erişim sağlamak için ethernet kablosunun bir ucunu D-Smart uydu alıcınıza diğer ucunu internet modemine bağlayın. kumandanızda GO tuşuna basıp GO’ya giriş yapabilirsiniz.

Dsmart Anadolu Yakası

2007 yılından bu yana faaliyet gösteren D-Smart, Türkiye’nin önde gelen dijital yayın platformları arasında yer almaktadır. İçerik ve servislerini yeni dinamikler doğrultusunda sürekli geliştiren D-Smart, HD yayın yapan kanalları ile abonelerine dijital içerik hizmeti sunmaktadır.

D-Smart sayesinde ses ve görüntü dijital yayın kalitesi ile kullanıcılara ulaştırılır. D-Smart, TV yayıncılarının sunmuş olduğu yayınların kalitesini değiştirmeden, bozmadan, sıkıştırmadan size ulaştırır.

D-Smart’ın HD kalitesiyle sunduğu zengin içerikli TV paketlerine abone olmak i 0216 212 09 26 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir veya size en yakın D-Smart bayisine uğrayabilirsiniz.

Dsmart Paketleri
Film Dizi Paketi ve Mega Paket aboneliklerine peşin veya aydan aya ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Hoş Geldin Paketi ve Aile Spor Paketi aboneliğine ise sadece aydan aya ödeme seçeneğiyle sahip olabilirsiniz.

D-Smart Cam Modül Nedir, Ne İşe Yarar?
Koşullu erişim Birimi olarak adlandırılan Cam (Conditional Acces Module), bir tür şifreleme sistemi modülüdür. Modülün içerisinde şifre çözme yazılımıdır ve MMI destekli platformda gösterilebilmektedir. Smart kartı çalıştıran bu arayüz, kartınız bu platforma ait değil, satın alınmış bir paketiniz bulunmamaktadır gibi uyarıların verilmesine olanak sunar. D-Smart modül beraberinde kullanıldığı Smart kartınıza operatör tarafından onay verilmesini ve tüm şifrelerin anında çözümlenmesini sağlar.

Dsmart Anadolu Yakası Bayiler Bilgileri Burada
Dsmart Anadolu Yakası Bayileri İletişim